Twój dług

może zostać tutaj wystawiony na sprzedaż (nawet przez przypadek).

Możesz otrzymać priorytetowe powiadomienie i wyjaśnić zawczasu sprawę.

Wystawiony na sprzedaż dług automatycznie pojawia się na portalach partnerów.

Informacja dociera do milionów Polaków.

Zaloguj sięrejestracja

logowanie

partnerzy strategiczni

Jak zamienić fakturę na gotówkę?
(faktoring pozabankowy)

Zamień fakturę na gotówkę” to funkcjonalność portalu polegająca na bezpłatnym przekazaniu nieprzeterminowanej faktury z odroczonym terminem płatności do niebankowej firmy faktoringowej. Zgłoszenia można dokonać poprzez buton Zamień fakturę na gotówkę na stronie głównej, umieszczony w lewej części portalu:

Należy wybrać:

  • czy zamierzamy przekazać pojedynczą fakturę do faktoringu
  • czy podjąć stałą współpracę z wybraną firmą faktoringową.

Przekazanie pojedynczej faktury odbywa się poprzez formularz, na którym oprócz danych odbiorcy faktury należy podać kilka informacji nt. swojej firmy:

Jeśli chcemy podjąć stałą współpracę z wybraną firmą faktoringową, należy dokonać zgłoszenia poprzez formularz, na którym należy zaznaczyć możliwie dokładnie informacje nt. swojej firmy:

Po zatwierdzeniu formularza pokaże się mapka Polski z aktualnie współpracującymi firmami faktoringowymi. Należy wybrać firmę i potwierdzić zgłoszenie poprzez przycisk Zgłaszam.

Dane zostały przekazane do wybranej firmy faktoringowej, której przedstawiciel po weryfikacji przedstawi szczegóły oferty. O zmianach statusu zgłoszenia będziecie Państwo informowani mailem. Lista pozycji zgłoszonych do faktoringu dostępna jest w zakładce Moje konto » Zgłoszone do faktoringu: