rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj Wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Nowa funkcjonalność giełdy – Zgłoś do windykacji styczeń 2012

nowa funkcja - Zgłoś do windykacjiInformujemy, że od 20 stycznia dostępna jest nowa funkcjonalność portalu o nazwie ZGŁOŚ DO WINDYKACJI.  Funkcja ta pozwala każdemu przedsiębiorcy skierować do windykacji faktury umieszczone na giełdzie do wybranej samodzielnie firmy windykacyjnej współpracującej z portalem.  Każdy z Państwa może w szybki i bezproblemowy sposób zwiększyć szansę na odzyskanie pieniędzy dzięki profesjonalnej firmie windykacyjnej.

Centrum Windykacji LEX partnerem giełdy styczeń 2012

logo firmy Centrum Windykacji LEXCENTRUM WINDYKACJI LEX działa na rynku wierzytelności w sektorze usług windykacyjnych na terenie całego kraju. Firma oferuje obsługę wierzytelności bez żadnych kosztów wstępnych, prowizja pobierana jest tylko od efektu. www.lexwindykacja.pl

Oficjalna giełda wierzytelności Polskiego Związku Windykacji styczeń 2012

logo Polskiego Związku WIndykacjiSzanowni Państwo, miło nam poinformować, że od stycznia 2012 roku giełda dlugi.info została oficjalną giełdą wierzytelności Polskiego Związku Windykacji. 


Prawo upadłościowe i naprawcze (cz 4) styczeń 2012

logo Kancelarii Prawnej Inkaso WECPrzekleństwo czy wybawienie dla przedsiębiorców?
Postępowanie upadłościowe z możliwością zawarcia układu, bądź obejmujące likwidację majątku. W prawie upadłościowym wyróżnia się układ o charakterze restrukturyzacyjnym (układ) oraz likwidacyjnym. 

Firma KRÓLIK wśród partnerów serwisu styczeń 2012

logo firmy Ogrodniczej Bogdan KrólikFirma KRÓLIK zajmuje się od wielu lat produkcją roślin cebulowych. W rejonie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego firma jest największym producentem cebul, bulw i kłączy kwiatowych, których uprawa zajmuje powierzchnię ponad 25 ha. W swojej ofercie firma posiada znane i popularne odmiany tulipanów: 'Lech Kaczyński', 'Jan Paweł II', 'Agalia'.www.cebulki-kwiatowe.pl

Jak wykupić swój dług?
1 Zaloguj się
Krok 1
2 Kliknij na ID długu
jaki chcesz wykupić
Krok 1
3 Zaproponuj swoje warunki
i czekaj na odpowiedź
Krok 1