rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj Wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Masz SUBIEKT GT? Pobierz bezpłatną wtyczkę dlugi.info luty 2013

Subiekt GTZ przyjemnością informujemy, że firma Soft Service Group udostępniła bezpłatną wtyczkę integrującą SUBIEKT GT z dlugi.info.  Po pobraniu aplikacji możecie Państwo cieszyć się monitoringiem NIP oraz błyskawicznym wystawianiem/ usuwaniem ofert w naszym serwisie!!!

Nowy faktor współpracujący z dlugi.info luty 2013

Z przyjemnością informujemy, że firma Obligo S.A. podjęła współpracę z naszym serwisem także w zakresie obsługi zleceń faktoringowych.
Grupa Kapitałowa OBLIGO działa na rynku wierzytelności od 2000r. Oferuje rozwiązania finansowe i prawne, wspomagające płynność w przedsiębiorstwie. 

PUZZLE oraz TaxPRO firmy Adad Development zintegrowane. luty 2013

Z przyjemnością informujemy, że program Puzzle oraz TaxPRO Adad Development zostały zintegrowane z dlugi.info.Każdy użytkownik najnowszej wersji programu może bezpłatnie używać monitoringu NIP przy wystawianiu faktur w programie.
Więcej informacji o programie jest dostępne tutaj http://www.adad.pl/aktualnosci.php/4/51

KONKURS JAKOŚĆ ROKU 2013 luty 2013

Konkurs Jakość Roku 2013Zapraszamy do udziału w jednym z najpopularniejszych konkursów promujących jakość w Polsce. Nagroda JAKOŚĆ ROKU 2013 to prestiż, nobilitacja i przede wszystkim wyróżnienie projakościowych dążeń firm i przedsiębiorstw działających w naszym kraju. 

Stagnacja 2013 Raport BIG InfoMonitor. styczeń 2013

wskaźnik BIG InfoMonitor w branży budowlanejMiniony rok był trudny dla branży budowlanej, bieżący nie zapowiada się lepiej. Wśród badanych dominuje przekonanie, że sytuacja finansowa nie ulegnie zmianie (47%) lub pogorszy się (40%). Zdaniem 74% badanych firm z tego sektora, pensje nie będą rosły, połowa nie planuje zwiększania możliwości produkcyjnych. Niestety rok 2012 pozostawił po sobie niezapłacone rachunki. 40% ankietowanych firm oczekuje na zaległe płatności, których suma przekracza 100 tysięcy złotych  – takie są wnioski z 20. edycji Raportu BIG www.big.pl/RaportBIG, publikowanego przez BIG InfoMonitor S.A.

Jak wykupić swój dług?
1 Zaloguj się
Krok 1
2 Kliknij na ID długu
jaki chcesz wykupić
Krok 1
3 Zaproponuj swoje warunki
i czekaj na odpowiedź
Krok 1