rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj

Aktualności

Telewizja Polska S.A o dlugi.info marzec 2014

TVP.infoZapraszamy do obejrzenia wywiadu z Prezesem  dlugi.info Rafałem Hermańskim wyemitowanym  przez TVP INFO w dniu 11.03.2014. Wywiad odbył się w ramach debaty o zatorach płatniczych transmitowanej z siedziby BIG InfoMonitor.

Współpraca z wywiadownią Creditreform luty 2014

Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy współpracę z wywiadownią gospodarczą Creditreform. Aktualnie trwają prace integracyjne umożliwiające wystawianie ofert sprzedaży wierzytelności oraz pobieranie raportów o ofertach dla klientów Creditreform.

Nowy uproszczony cennik styczeń 2014

Szanowni Państwo,od 1 stycznia 2014 roku obowiązuje nowy uproszczony cennik  www.dlugi.info, który podniesie komfort używania serwisu. Od dnia 01.01.2014 r. wystawienie oferty sprzedaży wierzytelności kosztuje 1 zł netto i jest to koszt jaki wystarczy ponieść, aby oferta stała się widoczna.

Zmiany w regulaminie dlugi.info styczeń 2014

Szanowni Państwo,Informujemy, że w dniu 01.01.2014 dokonaliśmy zmian w § 4 Regulaminu dlugi.info.

Raporty Bisnode poszerzone o informacje z dlugi.info! listopad 2013

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy prace integracyjne z Bisnode Polska.   Każdorazowe pobranie raportu Bisnode uzupełnione jest o informację czy można nabyć długi badanej firmy. W przypadku trafienia o oferty klient Bisnode otrzymuje pełną informację o ilości ofert, kwotach oraz przeterminowaniu.    Więcej o Bisnode…   „Bisnode jest liderem branży informacji gospodarczej. Nasze rozwiązania pomagają ponad 200 000 firm maksymalizować sprzedaż, minimalizować ryzyko i podejmować trafne decyzje biznesowe. W Polsce obecni od 20 lat. Aktualnie 200 pracowników Bisnode Polska każdego dnia wspiera 5 000 klientów w prowadzeniu bezpiecznego biznesu oraz docieraniu do nowych, wiarygodnych partnerów handlowych.”  http://www.bisnode.pl