rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj

Aktualności

Współpraca z EGB Investments S.A. wrzesień 2013

Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy współpracęz EGB Investments S.A. jedną z czołowych firm windykacyjnych w Polsce.  Firma od 1995 rokuz powodzeniem wspomaga przedsiębiorców w zarządzaniu nieregulowanyminależnościami.

Współpraca z EOS KSI Polska wrzesień 2013

Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy współpracę z kolejną z wiodących firm windykacyjnych w Polsce, firmą EOS KSI Polska. Aktualnie trwają prace informatyczne mające na celu pełną automatyzację procesów związanych z używaniem naszego systemu.
Firma EOS KSI Polska powstała w 1998 roku. Firma należy do Grupy EOS, spółki Grupy Otto. Co oznacza, że dysponuje wsparciem sieci międzynarodowej oraz silnym zapleczem finansowym jednostki macierzystej.
EOS KSI Polska jest członkiem Polskiego Związku Windykacji.

Oferty widoczne w WFirma.pl lipiec 2013

Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy prace integracyjne z  Wfirma.pl Dzięki naszej współpracy, każdy użytkownik księgowości online Wfirma przy wystawianiu faktur klientowi będzie miał automatyczny monitoring ofert na dlugi.info. Ponadto dzięki integracji użytkownicy będą mogli używać dlugi.info bezpośrednio z poziomu Wfirma.pl .Umożliwi to bardzo proste wystawianie/ edytowanie/ usuwanie ofert bez konieczności ich przepisywania do naszego serwisu. Jeśli nie posiadasz programu do wystawiania faktur lub prowadzisz samodzielnie księgowość, polecamy Wfirmę, jako bardzo ciekawą alternatywę, umożliwiającą prowadzenie profesjonalnej księgowości już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Więcej informacji na Wfirma.pl

Współpraca z InfoVeriti lipiec 2013

Z przyjemnością informujemy, że InfoVeriti oraz dlugi.info podjęło prace integracyjne mające na celu prezentowanie ofert bezpośrednio przy wyszukiwaniu KRS na stronie infoVeriti.pl.

Jak to działa? Jeśli wystawicie Państwo oferty sprzedaży wierzytelności na dowolnej giełdzie naszego systemu, to przy szukaniu KRS Państwa dłużnika informacja o możliwości kupna długu tego dłużnika będzie wyświetlana bezpośrednio w informacji zwrotnej otrzymywanej od InfoVeriti.pl

Twoje długi widoczne w Wirtualnej Polsce. czerwiec 2013

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie oferty sprzedaży faktur, które Państwo wystawiliście i wystawiacie na dlugi.info oraz na naszych giełdach partnerskich, są od kilku dni AUTOMATYCZNIE widoczne na giełdzie http://dlugi.wp.pl

Wirtualna Polska to jeden z trzech największych portali w Polsce.

Współpraca z giełdą wierzytelności powoduje dotarcie do bardzo dużej ilości internautów. Dodatkowym skutkiem wystawienia na sprzedaż długu jest krążąca w sieci informacja o dłużniku. Na ofertę sprzedażywierzytelności coraz częściej odpowiadają sami dłużnicy.