rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj Wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Program "Windykator" firmy AntCom Software zintegrowany! grudzień 2012

logo Antcom WindykacjaMiło nam poinformować, że oprogramowanie do windykacji „Windykator” firmy AntCom Software zostało w pełni zintegrowane z serwisem dlugi.info.
Moduł wymiany danych z serwisem www.dlugi.info pozwala na umieszczanie w portalu informacji o wierzytelnościach bezpośrednio z programu. Zarządza fakturami umieszczonymi w portalu bez konieczności logowania do niego przez przeglądarkę co znacznie przyspiesza pracę nad publikacją ofert na giełdzie długów.

Wspieram-Biznes.EU wspiera walkę z zatorami płatniczymi. listopad 2012

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu kolejnej giełdy partnerskiej.Giełda www.dlugi.wspieram-biznes.eu dociera do osób związanych z biznesem w Polsce. Wszystkie oferty wystawione na giełdzie partnera są automatycznie widoczne na wszystkich innych giełdach napędzanych przez dlugi.info oraz w programach księgowych zintegrowanych z naszym serwisem. Jest to kolejne miejsce w internecie, dzięki któremu Państwa oferty są widoczne dla szerszego grona odwiedzających.

GIODO... giełdy są legalne i są zjawiskiem ciekawym. listopad 2012

W dniu 07.11.2012 Gazeta Wyborcza opublikowała obszerny wywiad z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, w którym poruszano także kwestię legalności giełd wierzytelności. GIODO jednoznacznie twierdzi, że giełdy są zjawiskiem legalnym i ciekawym.
Więcej na stronie wyborcza.biz TUTAJ  

PolkaSQL zintegrowana z dlugi.info listopad 2012

Rozpoczęliśmy współpracę z polskim producentem oprogramowania ERPfirmą ODL, która w pełnizintegrowała swój system magazynowo-sprzedażowy z naszym serwisem.Zapraszamy do obejrzenia filmu, który przedstawia integracjęsystemu PolkaSQL z dlugi.info: Film tutaj„Więcej” na  http://www.odl.com.pl/informacje.htm

O dlugi.info i metodzie kasowej na infor.pl listopad 2012

O metodzie kasowej, o tym czy rozwiąże ona zatory płatnicze oraz o dlugi.info ... na infor.pl
Polecamy artykuł komentujący proponowane zmiany dotyczące sposobu rozliczania faktur.
Więcej na infor.pl

Jak wykupić swój dług?
1 Zaloguj się
Krok 1
2 Kliknij na ID długu
jaki chcesz wykupić
Krok 1
3 Zaproponuj swoje warunki
i czekaj na odpowiedź
Krok 1