rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj Wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Kancelaria radców prawnych dołącza do grona partnerów październik 2011

Kancelaria Cieciórski, Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych powstała w 2010 roku. Jej założenie było naturalną konsekwencją ośmiu lat udanej współpracy radców prawnych Olgi Wacławik i Radosława Cieciórskiego w zarządzie IMA Sp. z o.o., zajmującej się sądową i pozasądową windykacją wierzytelności, a także obsługą prawną jej klientów.

Bogata wiedza prawnicza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem biznesowym partnerów tworzących kancelarię daje gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług.

Bezpieczeństwo w prowadzeniu działalności gospodarczej osiągane dzięki opiece prawnej kancelarii jest wysoko oceniane przez jej stałych klientów. Nieszablonowe metody prowadzenia spraw i nowatorskie podejście do indywidualnych problemów pozwalają na tworzenie ponadstandardowych rozwiązań. Klienci kancelarii otrzymują od jej prawników nie tylko „suche” porady i uczestnictwo w procesach sądowych, ale również czynny udział w procesach planowania decyzji na szczeblu strategicznym oraz bieżące doradztwo w sprawach biznesowych.

www.kancelariacw.pl

« Powrót
Jak wykupić swój dług?
1 Zaloguj się
Krok 1
2 Kliknij na ID długu
jaki chcesz wykupić
Krok 1
3 Zaproponuj swoje warunki
i czekaj na odpowiedź
Krok 1