rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj Wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Napędzamy kolejną giełdę www.dlugi.espedytor.pl styczeń 2012

logo portalu eSpedytor.pl

Od stycznia 2012r., oferty sprzedaży wierzytelności zamieszczone na dlugi.info, prezentowane są również dla ponad 100 000 użytkowników miesięcznie portalu eSpedytor.pl, dzięki uruchomionej giełdzie  

www.dlugi.espedytor.pl 

Jednocześnie chcielibyśmy zainteresować Państwa ofertą portalu www.espedytor.pl.

Czym jest eSpedytor?

To jedna z najdłużej działających giełd transportowych w polskim Internecie. Pierwsze ogłoszenie zostało zamieszczone 9 lat temu. Dzisiaj portalowi ufa kilkadziesiąt tysięcy firm.

Do korzystania z usług serwisu espedytor.pl  zapraszane są dwa rodzaje firm:

  • firmy mające jakiś ładunek do przewiezienia,
  • firmy mające środek transportu.

Strona eSpedytor.pl jest miejscem, gdzie mogą się znaleźć i dobrać, w zależności od miejsca startu i przeznaczenia, rodzaju ładunku i wymagań stawianych dla środka transportu.
Przykładowo można tu znaleźć firmy transportowe, które są zainteresowane zabraniem towaru z Iławy do Gdańska lub z Moskwy do Lizbony, firmy posiadające ciągniki z naczepami o nośności, co najmniej 12 ton lub też dysponują lawetami czy cysternami. Są również firmy produkcyjne i handlowe regularnie potrzebujące usług transportowych. 

Dlaczego eSpedytor?

W chwili obecnej przez serwis przewija się każdego dnia ponad 2 tysiące zainteresowanych firm, a już ponad 30 tysięcy zarejestrowało się na stronie. Naprawdę jest w czym wybierać! I podobnie jak na giełdzie długów tak i tu, im więcej firm tym lepiej. Czym eSpedytor wyróżnia się spośród innych tego typu serwisów? 

Przede wszystkim postawiliśmy na bezpośredni kontakt klient - przewoźnik. W dzisiejszych czasach brak pośredników jest ciągle wymierną korzyścią. Jednocześnie skraca to czas potrzebny na znalezienie transportu, co ma szczególne znaczenie przy nagłych potrzebach w tym zakresie. eSpedytor ,także dzięki wieloletniej obecności na rynku, jest dobrze rozpoznawalny i dzięki temu, że bez rejestracji można zobaczyć niewielką część ogłoszeń, jest często odwiedzany po prostu dla znalezienia uzupełnienia bazy kontaktów, co jest cenne, bo generuje użytkownikom serwisu przyszłych klientów. 

Wreszcie eSpedytor jest tani. Nasza podstawowa cena za abonament miesięczny to 30 zł netto, do tego rejestracja i pierwsze dwa tygodnie w serwisie są całkowicie darmowe. Zaś, jeżeli w tym czasie dołożysz ogłoszenie, to będziesz mógł korzystać z serwisu nawet cały miesiąc bez kosztów. Najdroższy abonament, tzw. prestiżowy, to koszt 650 złotych netto za rok korzystania z serwisu na zasadach uprzywilejowanych – ogłoszenia klienta prestiżowego mają pierwszeństwo przed innymi ogłoszeniami. No i przede wszystkim nie są limitowane ilości ogłoszeń, abonament uprawnia Cię do dodawania dowolnej ich liczby.

Na koniec warto też wiedzieć, że proponowane jest korzystanie z darmowego, dedykowanego oprogramowania do przeglądu i dodawania ogłoszeń – eSpedytorka. Dzięki temu małemu programowi możesz dowiedzieć się o nowym, interesującym Cię ogłoszeniu, już w kilka sekund po jego zamieszczeniu.

Ostatnia przewagą konkurencyjną eSpeytora jest możliwość bezpośredniego korzystania z giełdy długów dzięki partnerstwu obu giełd.


nagłówek espedytor.pl
« Powrót
Jak wykupić swój dług?
1 Zaloguj się
Krok 1
2 Kliknij na ID długu
jaki chcesz wykupić
Krok 1
3 Zaproponuj swoje warunki
i czekaj na odpowiedź
Krok 1