rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj Wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo dla solidnych firm lipiec 2012

BIG InfoMonitor ogłosił konkurs dla przedsiębiorców na Facebooku. Konkurs nosi nazwę „Licencja na Zaufanie w Małej Firmie” i promuje przedsiębiorców, którzy w swojej działalności stosują zasady rzetelności i solidności w biznesie. Przedsiębiorcy sumiennie regulujący swoje zobowiązania  będą wyróżnieni  Certyfikatami Firmy Wiarygodnej Finansowo o wartości rynkowej 2 000 zł każdy. Certyfikat  wiarygodności finansowej buduje wzajemne zaufanie pomiędzy polskimi małymi i średnimi firmami.

http://www.facebook.com/LicencjaNaZaufanie

Kryzys, recesja, spowolnienie gospodarcze to hasła, które zdominowały światowe media od czasu upadku banku Lehman Brothers i kryzysu w strefie Euro. Jak funkcjonować w biznesie w czasach niepewności gospodarczej? Jedynym rozwiązaniem wydaje się skuteczna ekonomia kryzysu. BIG InfoMonitor (www.big.pl), firma promująca na polskim rynku wiarygodnych i solidnych przedsiębiorców, proponuje Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, narzędzia podnoszącego efektywność prowadzenia biznesu. Nieterminowe płatności są dużym problemem polskiej gospodarki. Szczególnie doskwierają małym firmom - mówi Marcin Ledworowski, Wiceprezes Zarządu BIG InfoMonitor. Chcemy pomóc przedsiębiorcom w odnalezieniu solidnych kontrahentów. Nasze certyfikaty świadczą o rzetelności i solidności w biznesie na najwyższym poziomie – dodaje. Certyfikat można uzyskać biorąc udział w konkursie „Licencja na Zaufanie w Małej Firmie” zorganizowanym przez BIG InfoMonitor. wystarczy przygotować materiał, w którym znajdzie się odpowiedź na pytanie „Jak wykorzystałbyś Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo do promocji Twojej firmy lub w relacjach z kontrahentami” oraz opisać przykład z doświadczenia firmy, w którym takie poświadczenie wiarygodności mogłoby pomóc w interesach. Co miesiąc jury konkursu wybierze jedną firmę, która otrzyma za darmo ważny przez rok Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo. Jego cennikowa wartość to 2 000 złotych. Szczegóły konkursu na stronie: www.big.pl/licencjanazaufanie. 

Propozycja firmy BIG InfoMonitor wydaje się bardzo sensowna zwłaszcza, że problemy finansowe najczęściej mają swoje źródło w prowadzeniu biznesu z nierzetelnymi kontrahentami. 

Konkurs Licencja na zaufanie


Copyright: Paweł Leszoski
« Powrót
Jak wykupić swój dług?
1 Zaloguj się
Krok 1
2 Kliknij na ID długu
jaki chcesz wykupić
Krok 1
3 Zaproponuj swoje warunki
i czekaj na odpowiedź
Krok 1