rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj Wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Wspieram-Biznes.EU wspiera walkę z zatorami płatniczymi. listopad 2012

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu kolejnej giełdy partnerskiej.Giełda www.dlugi.wspieram-biznes.eu dociera do osób związanych z biznesem w Polsce.
Wszystkie oferty wystawione na giełdzie partnera są automatycznie widoczne na wszystkich innych giełdach napędzanych przez dlugi.info oraz w programach księgowych zintegrowanych z naszym serwisem.
Jest to kolejne miejsce w internecie dzięki któremu Państwa oferty są widoczne dla szerszego grona odwiedzających.
O wspieram-biznes.eu

Wspieram-Biznes, Portal Promujący BiznesWspieram-Biznes.eu to informacyjny portal biznesowy, skierowany do wszystkich, którzy:

  • interesują się biznesem, marketingiem i zarządzaniem, nowymi technologiami, finansami,
  • planują założyć własną działalność gospodarczą,
  • szukają rzetelnej informacji

Możliwości

Portal Wspieram-Biznes.eu to rozbudowane medium internetowe, w którym proponujemy aktywny udział przy wspólnym tworzeniu bazy artykułów informacyjnych, katalogu firm, katalogu stron, serwisów tematycznych, działu ekspert radzi.

Jeżeli prowadzisz swój własny biznes dołącz do nas. Już dziś na portalu Wspieram Biznes możesz:

Współpraca

Dzięki współpracy z agencjami PR, działami redakcyjnymi firm i dziennikarzami, codziennie:

  • dostarczamy informacji o działalności firm, ich produktach i usługach,
  • publikujemy artykuły przygotowane przez ekspertów i profesjonalistów,
  • pomagamy w promocji firm i instytucji w Internecie

Osoby zainteresowane wymianą doświadczeń zapraszamy do współpracy, a przedsiębiorców do prezentacji własnych doświadczeń w biznesie. Liczymy na owocną współpracę i wszechstronną pomoc przy współtworzeniu treści portalu.

Misja

Portal Wspieram-Biznes.eu powstał w 2009 roku. Naszym celem było stworzenie platformy, która pomaga osobom dopiero rozpoczynającym swoje zmagania w świecie biznesu. Na początku działalności, właściciele firm często szukają oszczędnych rozwiązań, zapominając jednocześnie o reklamie i właściwych działaniach marketingowych. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, portal Wspieram Biznes daje możliwość wypromowania firmy, marki, produktu czy też usługi. Dostęp do bazy artykułów sprawia, że Osoby odwiedzające nasz portal, szybko znajdą potrzebne informacje. Wszystkie publikacje pochodzą z rzetelnych źródeł i są dla użytkowników odpowiedzią na często zadawane pytania. Gromadząc tak wiele funkcjonalności w jednym miejscu, dajmy możliwość optymalnego wyboru wielu rozwiązań z jakich możemy skorzystać, które lubimy lub których potrzebujemy w danym momencie.

« Powrót
Jak wykupić swój dług?
1 Zaloguj się
Krok 1
2 Kliknij na ID długu
jaki chcesz wykupić
Krok 1
3 Zaproponuj swoje warunki
i czekaj na odpowiedź
Krok 1