Twój dług

może zostać tutaj wystawiony na sprzedaż (nawet przez przypadek).

Możesz otrzymać priorytetowe powiadomienie i wyjaśnić zawczasu sprawę.

Wystawiony na sprzedaż dług automatycznie pojawia się na portalach partnerów.

Informacja dociera do milionów Polaków.

Zaloguj sięrejestracja

logowanie

Informacja płatnaInformacja płatna
partnerzy strategiczni

Aktualności

Finansowo.pl udostępnia dlugi.info. lipiec 2016

Od 1 czerwca użytkownicy Finansowo.pl - największej platformy krótkoterminowych pożyczek społecznościowych w Polsce - mają możliwość umieszczania wierzytelności wynikających z niespłaconych pożyczek bezpośrednio na największej internetowej giełdzie długów - Dlugi.info

 

Finansowo.pl to platforma, na której spotykają się osoby posiadające wolne nadwyżki pieniędzy z tymi, którzy tych pieniędzy potrzebują. Finansowo.pl rozpoczęło działalność w 2008 roku i do tej pory za pośrednictwem serwisu zawarto pożyczki w kwocie ponad 80 mln złotych.

 

Dzięki usłudze Finansowo.pl możliwe jest zawieranie pożyczek na atrakcyjnych warunkach między osobami fizycznymi, bez pośrednictwa banków! Finansowo.pl otwarte jest zarówno na pożyczkobiorców z bardzo dobrą historią kredytową jak i na tych, którzy z różnych powodów nie mają perfekcyjnej wiarygodności kredytowej, ale potrafią sumiennie spłacać swoje zobowiązania.

 

W Finansowo.pl osoba starająca się o pożyczkę zamieszcza wniosek pożyczkowy, określający pożądaną kwotę pożyczki, jej okres oraz oferowane wynagrodzenie dla pożyczkodawcy. Wszystkie aktualne wnioski pożyczkobiorców prezentowane są w serwisie potencjalnym pożyczkodawcom, którzy mogą składać oferty we wnioskach spełniających ich oczekiwania. W momencie akceptacji oferty przez pożyczkobiorcę następuje zawarcie umowy pożyczki pomiędzy stronami, a pożyczkodawca przelewa kwotę pożyczki bezpośrednio na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Następnie, w momencie nastania terminu spłaty pożyczki, pożyczkobiorca przelewa na rachunek pożyczkodawcy kwotę pożyczki wraz z należnymi odsetkami.

 

Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy Finansowo.pl a Dlugi.info pożyczkodawcy zyskali wygodną funkcjonalność dodawania wierzytelności bezpośrednio do Dlugi.info co ma istotny wpływ na zwiększenie szans odzyskania niespłaconej wierzytelności.

« Powrót