wystaw dług
Szukaj oferty Zaawansowane

17 listopada - Dzień bez długów!

listopad 2022

Czy wiesz, że 17 listopada nazywany jest dniem bez długów?

Mimo zaostrzenia polityki kredytowej w Polsce i co za tym idzie, zmniejszenia ilości udzielanych zobowiązań, blisko 40 % dorosłych Polaków posiada aktywne zadłużenie.

Zdecydowana większość obsługuje swoje zobowiązania terminowo, ale niestety, przez rosnące koszty życia ,rośnie również grono tych, którzy mają z tym coraz większy problem.Jako największa giełda wierzytelności w Polsce staramy się maksymalnie dbać o dobro właśnie tej grupy, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niemal każdy z nas, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, z dnia na dzień może znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej i zalegać z płatnościami.

Częstym powodem utraty płynności finansowej jest problem z odzyskaniem swoich należności na czas. Tak zaczyna się historia wielu dłużników…

Może i Ty masz wierzytelności, w których odzyskanie już nawet nie wierzysz, a których spłata znacznie poprawi Twoją sytuację finansową? 

Nie czekaj dłużej, zarejestruj konto w serwisie dlugi.info, aby w dniach 17-20 listopada skorzystać z promocji i wystawić dług nawet 33% taniej!

Aby móc w pełni korzystać z konta, wymagane jest potwierdzenie tożsamości, które może trwać do kilku dni.

Nie zwlekaj, niech Twoje konto będzie aktywne w dniu dłużnika! Wystaw swoje wierzytelności w atrakcyjnych cenach i pozbądź się problemu!

Zadbaj o swoje finanse! To łatwiejsze niż myślisz…