wystaw dług
Szukaj oferty Zaawansowane

Black Week!

listopad 2022

Podobno to nie pieniądze, a dopiero ich wydawanie daje nam szczęście… Badacze z Uniwersytetu w Michigan odkryli, że robienie zakupów, a co za tym idzie dokonywanie wyborów, zwiększa w nas poczucie kontroli nad otoczeniem i w rezultacie, pozwala pokonać smutek.

Co bardziej wykwintny zakupowicz „poluje na promocje”, choć ma świadomość, że często owe „promocje” kuszą do nabywania rzeczy, które są zupełnie nieprzydatne. Niestety bardzo cierpi na tym zawartość naszego portfela. Wiele osób mogłoby korzystać ze swoich środków i poszaleć na zakupach, ale dawno temu wykonali usługę, sprzedali towar lub udzielili pożyczki  finansowej innej osobie i do dziś nie odzyskali swoich pieniędzy… 

Tu z pomocą przychodzi giełda wierzytelności. Na dlugi.info można wystawić dług na sprzedaż i odzyskać pieniądze, które już dawno powinny wrócić do pierwotnego właściciela. 

W ten prosty, szybki i tani sposób można pozyskać środki na dowolny cel, wybrany przez wierzyciela. Bo o to właśnie chodzi, aby móc dysponować swoimi pieniędzmi, tak jak sami zdecydujemy. 

 

Jak już odzyskasz swoje środki, możesz ruszyć na „polowanie”. Black Week to idealny okres, aby dać upust emocjom i poszaleć wśród sklepowych alejek. Miliony promocji i okazji, z jednej strony pozwolą na ćwiczenie silnej woli, z drugiej poruszają naszą fantazję. Aby cały proces zakupowy był lepszym doznaniem podczas Black Week również na dlugi.info znajdziesz promocje. W tym czasie pomożemy Tobie odzyskać pieniądze nawet 33% taniej. To pozwoli Tobie na pozbycie się wszystkich, nawet przedawnionych długów i zacząć wreszcie korzystać ze swoich pieniędzy. 

Zadbaj o swoje finanse - to łatwiejsze niż myślisz!