rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj Wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Intrum Justitia - nowa giełda partnerska. wrzesień 2016

Z przyjemnością informujemy, że od dnia dzisiejszego oficjalnie uruchomiliśmy partnerską giełdę długów dla firmy windykacyjnej Intrum Justitia.Na stronie http://dlugi.intum.pl prezentowane są oferty sprzedaży wierzytelności, które obsługuje jedna z największych firm windykacyjnych w Polsce Intrum Justitia.W sprawie wystawionych wierzytelności na www.dlugi.intrum.pl możecie Państwo kontaktować się telefonicznie.
Na karcie długu, która Państwa interesuje jest podany odpowiedni numer telefonu do kontaktu.  

Finansowo.pl udostępnia dlugi.info. lipiec 2016

Od 1 czerwca użytkownicy Finansowo.pl - największej platformy krótkoterminowych pożyczek społecznościowych w Polsce - mają możliwość umieszczania wierzytelności wynikających z niespłaconych pożyczek bezpośrednio na największej internetowej giełdzie długów - Dlugi.infoFinansowo.pl to platforma, na której spotykają się osoby posiadające wolne nadwyżki pieniędzy z tymi, którzy tych pieniędzy potrzebują. Finansowo.pl rozpoczęło działalność w 2008 roku i do tej pory za pośrednictwem serwisu zawarto pożyczki w kwocie ponad 80 mln złotych. 

Zmiany regulaminu serwisu dlugi.info. kwiecień 2016

Szanowni Państwo,Informujemy, że w dniu 12.04.2016 dokonaliśmy zmiany regulaminu serwisu dlugi.info.

Integracja z Comarch ERP XL październik 2015

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy prace nad integracją dlugi.info z Comarch ERP XL.
Wtyczka napisana przez naszego partnera NIE INGERUJE w Państwa bazę danych, jest osobnym programem uruchamianym niezależnie od XL.Wtyczka umożliwia:1. Monitorowanie wszystkich ofert wystawionych wierzytelności na dlugi.info.
2. Wystawianie, obsługę, usuwanie Państwa ofert sprzedaży wierzytelności.Jeśli chcecie Państwo otrzymać więcej informacji prosimy o wypełnienie formularza na stronie naszego partnera tutaj:
http://heavenonline.pl

Nowa giełda dlugi.dziennik.pl październik 2014

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu kolejnej partnerskiej giełdy długów. Przy współpracy z firmą Infor włączyliśmy giełdę długów w domenie dlugi.dziennik.pl.

Jak wykupić swój dług?
1 Zaloguj się
Krok 1
2 Kliknij na ID długu
jaki chcesz wykupić
Krok 1
3 Zaproponuj swoje warunki
i czekaj na odpowiedź
Krok 1