rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj

Aktualności

Finansowo.pl udostępnia dlugi.info. lipiec 2016

Od 1 czerwca użytkownicy Finansowo.pl - największej platformy krótkoterminowych pożyczek społecznościowych w Polsce - mają możliwość umieszczania wierzytelności wynikających z niespłaconych pożyczek bezpośrednio na największej internetowej giełdzie długów - Dlugi.infoFinansowo.pl to platforma, na której spotykają się osoby posiadające wolne nadwyżki pieniędzy z tymi, którzy tych pieniędzy potrzebują. Finansowo.pl rozpoczęło działalność w 2008 roku i do tej pory za pośrednictwem serwisu zawarto pożyczki w kwocie ponad 80 mln złotych. 

Zmiany regulaminu serwisu dlugi.info. kwiecień 2016

Szanowni Państwo,Informujemy, że w dniu 12.04.2016 dokonaliśmy zmiany regulaminu serwisu dlugi.info.

Integracja z Comarch ERP XL październik 2015

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy prace nad integracją dlugi.info z Comarch ERP XL.
Wtyczka napisana przez naszego partnera NIE INGERUJE w Państwa bazę danych, jest osobnym programem uruchamianym niezależnie od XL.Wtyczka umożliwia:1. Monitorowanie wszystkich ofert wystawionych wierzytelności na dlugi.info.
2. Wystawianie, obsługę, usuwanie Państwa ofert sprzedaży wierzytelności.Jeśli chcecie Państwo otrzymać więcej informacji prosimy o wypełnienie formularza na stronie naszego partnera tutaj:
http://heavenonline.pl

Nowa giełda dlugi.dziennik.pl październik 2014

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu kolejnej partnerskiej giełdy długów. Przy współpracy z firmą Infor włączyliśmy giełdę długów w domenie dlugi.dziennik.pl.

Nowa giełda dlugi.przeswietl.pl czerwiec 2014

Z przyjemnością informujemy o podjęciu współpracy z serwisem przeswietl.pl.W dniu 27.06.2014 uruchomiliśmy giełdę partnerską dlugi.przeswietl.pl. Wszystkie oferty wystawiane na naszych giełdach są tam automatycznie widoczne."Przeswietl.pl to serwis informacji gospodarczej, który łączy w jasny i czytelny sposób informacje z wielu wiarygodnych źródeł takich jak Krajowy Rejestr Sądowy, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej, Monitor Sądowy i Gospodarczy, Główny Urząd Statystyczny, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Urząd Zamówień Publicznych, Komisja Nadzoru Finansowego, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Serwis uzupełnia te dane o własny monitoring mediów elektronicznych oraz zasila dodatkowymi informacjami związanymi z firmami i przedsiębiorcami działającymi na terenie Polski."