rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

wystaw dług
Szukaj

Aktualności

Vindico wystawia portfel wierzytelności na dlugi.info. maj 2013

Vindico jest jedną z prężniej rozwijających się firm windykacyjnych o zasięgu ogólnopolskim z siedzibą w Warszawie. Oferta firmy jest kierowana do małych i średnich przedsiębiorstw.  Aktualnie wdrażamy giełdę partnerską oraz przeprowadzamy prace techniczne związane z wystawieniem portfela wierzytelności firmy w systemie dlugi.info. Jeśli otrzymałeś SMS z informacją o wystawieniu Twojego długu na sprzedaż przez firmę Vindico, prosimy o kontakt bezpośrednio z wystawcą biuro@vindico.pl lub nr telefonu (22) 402 12 84 85

Twoje długi widoczne w Muratorze! kwiecień 2013

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16.04.2013 uruchomiliśmy razem z Murator S.A. giełdę partnerską www.dlugiinfo.muratorplus.pl. Wszystkie Państwa oferty wystawione na naszej giełdzie oraz giełdach partnerskich są automatycznie widoczne na giełdzie w serwisie muratorplus.pl Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Muratorem znacznie zwiększy skuteczność giełdy szczególnie w branży budowlanej, dzięki czemu będziecie Państwo mogli odzyskać więcej pieniędzy za niezapłacone faktury.

Współpraca z firmą ULTIMO S.A. kwiecień 2013

Z satysfakcją informujemy, że serwis dlugi.info podjął współpracę z firmą ULTIMO  S.A. - operatorem giełdy www.marketdlugow.pl. Aktualnie wdrażamy integrację między giełdami, dzięki której oferty sprzedaży wierzytelności „gospodarczych” wystawione na www.marketdlugow.pl będą widoczne na dlugi.info oraz innych naszych giełdach partnerskich.

Twoje długi widoczne w Wyborczej! luty 2013

dlugi.wyborcza.biz Z przyjemnością informujemy, że wszystkie oferty sprzedaży faktur, które Państwo wystawiliście i wystawiacie na dlugi.info oraz na naszych giełdach partnerskich, są od kilku dni AUTOMATYCZNIE widoczne na giełdzie http://dlugi.wyborcza.biz
Wyborcza.biz to część biznesowa portalu www.gazeta.pl  prowadzonego przez Agora S.A. 

Dzięki temu Państwa oferty są widoczne w jednym z największych polskich portali.
Gazeta.pl to JEDENAŚCIE MILIONÓW użytkowników miesięcznie.

Masz SUBIEKT GT? Pobierz bezpłatną wtyczkę dlugi.info luty 2013

Subiekt GTZ przyjemnością informujemy, że firma Soft Service Group udostępniła bezpłatną wtyczkę integrującą SUBIEKT GT z dlugi.info.  Po pobraniu aplikacji możecie Państwo cieszyć się monitoringiem NIP oraz błyskawicznym wystawianiem/ usuwaniem ofert w naszym serwisie!!!