wystaw dług
Szukaj oferty Zaawansowane

Dlaczego warto wystawić dług na sprzedaż?

Warto wystawić dług na sprzedaż, szczególnie ten o niskiej wartości i co ważne, jest to zgodne z prawem.

Dotychczasowe formy odzyskiwania pieniędzy bywają długotrwałe, stresujące i kosztowne. Na dlugi.info płacisz niewielką prowizję za sukces, bez konieczności kontaktu z kimkolwiek.

W momencie kiedy wystawisz dług i go sprzedasz, odzyskasz swoje pieniądze. Pojawią się one na Twoim koncie automatycznie pomniejszone o niewielką prowizję (zawierającą opłatę dla operatora płatności online) od ceny sprzedaży. Wystarczy, że wystawisz dług z możliwością Kup teraz.

Kontakt z dłużnikiem bywa uciążliwy i nieprzyjemny. Dzięki dlugi.info możesz zapomnieć o stresie, bo w momencie kiedy wystawisz dług na sprzedaż i ktoś go kupi, problem rozwiąże się sam bez kontaktu z kimkolwiek.

Na dlugi.info możesz wystawić wszystkie długi, również przedawnione powyżej 6 lat, a także o bardzo niskiej wartości, np. 1 zł.

Wystawienie długu na dlugi.info nie blokuje innych działań. Jeśli odzyskasz swoje pieniądze poza naszym serwisem bezpłatnie usuniesz ofertę, a my będziemy się cieszyć razem z Tobą.

Przeczytaj jakie formalności po sprzedaży na Ciebie czekają. Zastanawiasz się kto może kupić dług? Odpowiedź jest prosta - każdy zainteresowany. Przeczytaj dlaczego warto kupować długi.

Wstecz Dalej
Zapisz się na newsletter

Obiecujemy, że wysyłamy tylko cenne informacje.
W każdej chwili możesz zrezygnować.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszym regulaminie.